Общинска избирателна комисия Пещера
РЕШЕНИЕ
№ 150-МИ
Пещера, 28.10.2019
ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
Двадесет и един 21
с думи с цифри
Днес, 28.10.2019г.г., в 8:00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
І. Общинската избирателна квота е триста тридесет и шест 336 гласове.
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: няма
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
Двадесет и един 21
(с думи) (с цифри)
IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
43 |
ПП ГЕРБ |
Шест 6 |
55 |
Движение за права и свободи - ДПС |
Два 2 |
56 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
Шест 6 |
69 |
Местна коалиция „ЗС Ал. Стамболийски“ (ВОЛЯ) |
Един 1 |
70 |
Местна коалиция ВМРО – БНД(СДС, ДБГ, БЗНС,АБВ, НФСБ) |
Шест 6 |
V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
42 |
партия на Зелените |
1. |
Кирил Петков Димов |
А |
21 |
|
|
2. |
Васил Лазаров Грънчаров |
Б |
0 |
|
|
3. |
Лазар Живков Грънчаров |
Б |
1 |
|
|
4. |
Асен Василев Георгиев |
Б |
1 |
|
|
5. |
Дончо Георгиев Гаджев |
Б |
0 |
6. |
Никита Красимиров Азовски |
Б |
1 |
||
7. |
Димитър Йорданов Черваров |
Б |
1 |
||
8. |
Георги Христов Якимов |
Б |
1 |
||
43 |
ПП ГЕРБ |
1. |
Николай Йорданов Зайчев |
А |
389 |
2. |
Илиян Тодорв Петров |
А |
327 |
||
3. |
Лиляна Георгиева Кавръкова |
А |
147 |
||
4. |
Борис Трайчев Гаджев |
А |
135 |
||
5. |
Цветанка Петрова Лепарова |
Б |
130 |
||
6. |
Красимир Димитров Киров |
Б |
58 |
||
7. |
Иван Петров Гюров |
Б |
49 |
||
8. |
Йордан Димитров Кавлаков |
Б |
53 |
||
9. |
Пламен Илиев Маджаров |
Б |
46 |
||
10. |
Петя Димитрова Миразчиева |
Б |
54 |
||
11. |
Иван Милчев Главненски |
Б |
57 |
||
12. |
Мариана Владимирова Ганева |
Б |
38 |
||
13. |
Павлинка Антониева Шопова-Начкова |
Б |
129 |
||
14. |
Йордан Иванов Коев |
Б |
17 |
||
15. |
Спаска Благова Димова |
Б |
10 |
||
16. |
Дафинка Цветанова Радулова |
Б |
57 |
||
17. |
Михаил Янков Фолев |
Б |
38 |
||
18. |
Фаня Георгиева Вранчева |
Б |
11 |
||
19. |
Валентина Атанасова Станкова |
Б |
65 |
||
20. |
Веселин Рашков Джинин |
Б |
28 |
||
21. |
Валентин Янков Делчев |
Б |
24 |
||
52 |
ПП ДОСТ |
1. |
Наим Ахмед Кенан |
А |
13 |
55 |
Движение за права и свободи - ДПС |
1. |
Хюсеин Мюмюн Дурмуш |
А |
300 |
|
2. |
Севгин Байрам Фейзула |
А |
88 |
|
3. |
Вейсал Кязимов Халибрямов |
А |
64 |
||
4. |
Невин Мехмедова Салиева |
Б |
21 |
||
5. |
Живко Асенов Герджиков |
Б |
2 |
||
6. |
Иван Ангелов Димов |
Б |
3 |
||
7. |
Ася Альошева Камберова |
Б |
2 |
||
8. |
Сергей Богомилов Кафеджиев |
Б |
6 |
||
9. |
Фикрие Васвиева Мехмедова |
Б |
6 |
||
10. |
Мелекпер Мюмюнова Алишева |
Б |
28 |
||
56 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
1. |
Гълъбина Георгиева Карамитрева |
А |
529 |
2. |
Стоян Георгиев Радин |
А |
201 |
||
3. |
Атанас Александров Янев |
А |
191 |
||
4. |
Николай Георгиев Атанасов |
Б |
74 |
||
5. |
Жечка Ташева Ташева |
Б |
70 |
||
6. |
Георги Иванов Смилянов |
Б |
110 |
||
7. |
Стефан Иванов Иванчев |
Б |
45 |
||
8. |
Апостол Ангелов Мадин |
Б |
112 |
||
9. |
Фаня Любенова Иванова |
Б |
32 |
||
10. |
Павел Николов Куцев |
Б |
81 |
||
11. |
Николай Иванов Герчев |
Б |
67 |
||
12. |
Тодор Георгиев Килов |
Б |
58 |
||
13. |
Екатерина Огнянова Кънчева |
Б |
30 |
||
14. |
Илиян Ангелов Балдев |
Б |
34 |
||
15. |
Райчо Георгиев Балабанов |
Б |
27 |
||
16. |
Ангел Илиев Филипов |
Б |
36 |
||
17. |
Ангелина Николова Карамфилова |
Б |
9 |
||
18. |
Мартин Александров Иванчев |
Б |
35 |
||
19. |
Ирина Емилова Мирчева |
Б |
13 |
||
20. |
Димитър Атанасов Караджов |
Б |
11 |
||
21. |
Илия Асенов Пашов |
Б |
1 |
||
57 |
НДСВ |
1. |
Иван Петров Аврамов |
А |
69 |
|
|
2. |
Георги Костадинов Лепаров |
А |
14 |
3. |
Николай Петров Учкунов |
А |
11 |
||
4. |
Григор Якофов Якофов |
А |
10 |
||
5. |
Костадин Стефанов Кехайов |
Б |
5 |
||
6. |
Анатолий Петров Петров |
Б |
5 |
||
7. |
Иван Анастасов Учкунов |
Б |
6 |
||
8. |
Марио Иванов Мулетаров |
Б |
1 |
||
9. |
Димитър Крумов Гюров |
Б |
0 |
||
61 |
партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ |
1. |
Спаска Иванова Кътева |
А |
16 |
|
2. |
Недялка Христова Стефанова |
А |
3 |
|
|
|
|
|
||
66. |
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) |
1. |
Димитър Николов Батаклиев |
А |
106 |
|
2. |
Младен Венциславов Манов |
А |
58 |
|
3. |
Вера Атанасова Драгова |
А |
35 |
||
4. |
Петър Христов Цикалов |
А |
25 |
||
5. |
Михаил Димитров Ангелов |
А |
24 |
||
6. |
Костадин Петров Ненков |
Б |
16 |
||
7. |
Георги Николаев Билбилев |
Б |
19 |
||
8. |
Борис Василев Хаджиниколов |
Б |
13 |
||
9. |
Мехмед Ахмед Гюргенджи |
Б |
3 |
||
10. |
Славчо Ангелов Маргаров |
Б |
14 |
||
11. |
Десислава Юриева Брезова |
Б |
9 |
||
12. |
Георги Димитров Пасков |
Б |
12 |
||
69. |
Местна коалиция „ЗС Ал. Стамболийски“ (ВОЛЯ) |
1. |
Нина Петрова Якофова |
А |
90 |
|
2. |
Петър Йорданов Хамамджиев |
А |
77(41) |
|
3. |
Владислав Ангелов Цикалов |
А |
36 |
||
4. |
Борис Атанасов Иванов |
А |
34 |
||
5. |
Мария Томова Чопарова-Яньова |
А |
34 |
||
6. |
Стелиян Иванов Варсанов |
Б |
8 |
||
7. |
Назлъ Неджми Парова |
Б |
9 |
||
8. |
Дафинка Щерева Шопова |
Б |
24 |
||
9. |
Елена Василева Костадинова |
Б |
13 |
||
10. |
Нина Бориславова Цветанова |
Б |
17 |
||
11. |
Георги Петров Михайлов |
Б |
10 |
||
12. |
Атанас Георгиев Дялкинов |
Б |
25 |
||
13. |
Костадин Георгиев Стоилов |
Б |
8 |
||
14. |
Василка Атанасова Попова |
Б |
10 |
||
15. |
Тодор Христов Билбилев |
Б |
5 |
||
16. |
Костадин Иванов Ташков |
Б |
5 |
||
17. |
Красимир Ваклинов Гогушев |
Б |
18 |
||
70. |
Местна коалиция ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) |
1. |
Николай Нешков Рядков |
А |
459 |
|
2. |
Неделчо Атанасов Рядков |
Б |
307 |
|
3. |
Николай Йорданов Пенев |
Б |
212(145) |
||
4. |
Георги Димитров Стоилов |
Б |
171 |
||
5. |
Ганка Петрова Василева |
Б |
37 |
||
6. |
Венцислав Георгиев Личев |
Б |
105 |
||
7. |
АнастасияВикторова Мераклиева |
Б |
91 |
||
8. |
Здравка Николова Мулетарова |
Б |
102 |
||
9. |
Дафинка Максимова Самарджиева |
Б |
35 |
||
10. |
Златка Иванова Балабанова |
Б |
51 |
||
11. |
Емин Руфат Мустафа |
Б |
26 |
||
12. |
Иван Георгиев Гълев |
Б |
65 |
||
13. |
Стефан Димитров Пейковски |
Б |
51 |
||
14. |
Калина Генчева Танева |
Б |
45 |
||
15. |
Атанаска Николова Дамянова |
Б |
10 |
||
16. |
Камен Иванов Мичев |
Б |
45 |
||
17. |
Ангел Веселинов Смилянов |
Б |
34 |
||
18. |
Мая Василева Кръстанова |
Б |
27 |
||
19. |
Веселина Драгиева Станишева |
Б |
27 |
||
20. |
Мариян Илиянов Башев |
Б |
66 |
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
|
|
1.Атанас Александров Янев |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
2.Борис Трайчев Гаджев |
ПП ГЕРБ ********** |
|||
3.Венцислав Георгиев Личев |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
4.Ганка Петрова Василева |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
5.Георги Димитров Стоилов |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
6.Георги Иванов Смилянов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
7.Гълъбина Георгиева Карамитрева |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
8.Жечка Ташева Ташева |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
9.Илиян Тодоров Петров |
ПП ГЕРБ ********** |
|||
10.Красимир Димитров Киров |
ПП ГЕРБ ********** |
|||
11. Лиляна Георгиева Кавръкова |
ПП ГЕРБ ********** |
|||
12.Неделчо Атанасов Рядков |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
13.Николай Георгиев Атанасов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
14.Николай Йорданов Зайчев |
ПП ГЕРБ ********** |
|||
15.Николай Йорданов Пенев |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
16.Николай Нешков Рядков |
МК ВМРО-БНД (СДС, ДБГ, БЗНС, АБВ, НФСБ) ********** |
|||
17.Нина Петкова Якофова |
МК „ЗС Ал.Стамболийски“(ВОЛЯ) ********** |
|||
18.Севгин Байрам Фейзула |
Движение за права и свободи – ДПС ********** |
|||
19.Стоян Георгиев Радин |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ ********** |
|||
20.Хюсеин Мюмюн Дурмуш |
Движение за права и свободи – ДПС ********** |
|||
21.Цветанка Петрова Лепарова |
ПП ГЕРБ ********** |
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма
Председател: Васко Георгиев Икономов
Секретар: Атанаска Стоичкова Гочева
* Публикувано на 28.10.2019 в 20:33 часа
Свързани решения:
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и избиране на следващ от съответната кандидатска листа.
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и избиране на следващ от съответната кандидатска листа.
относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и избиране на следващ от съответната кандидатска листа.